1116
Przestrzeń, w której funkcjonuje człowiek, zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym realnie wpływa na jego samopoczucie, komfort i efektywność. Aktualnie piękne wnętrza mają za zadanie nie tylko  zaspokojenie potrzeby estetyki i manifestacji statusu, dzisiaj piękne wnętrze to wnętrze, w którym czujemy się dobrze. 
 
Jak wskazują badania człowiek czuje się dobrze  w przestrzeni, która odwzorowuje środowisko naturalne bogate w roślinność. Rośliny we wnętrzach zapewniają odpowiednie nawilżenie powietrza, dostarczają niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tlen, uspokajają, redukują stres, poprawiają kreatywność.
 
Szerzenie świadomości w zakresie terapeutycznej roli roślin to właśnie zadanie nowoczesnych designerów. Ostatnie lata to czas wymagający zarówno dla zdrowia jak i psychiki wielu z nas. Dlatego warto czerpać z siłę z natury i otaczać się tym co dla nas dobre.

Decyzje o wyborze określonego wystroju wnętrz podejmowane są na podstawie preferencji inwestorów czasami jeszcze przed wyborem wymarzonego projektu budynku.
Zielone ściany z żywych roślin wykonywane są tuż po pracach remontowo-wykończeniowych, dlatego najczęściej instalacja ogrodów wertykalnych we wnętrzach jest poprzedzona odpowiednim projektem uwzględniającym niezbędne warunki do wzrostu roślin oraz świadomym wyborem rodzaju automatycznego systemu nawadniania. Np. Przy wyborze instalacji ogrodu wertykalnego z otwartym systemem nawadniania niezbędne jest zaplanowanie doprowadzenia instalacji wodno – kanalizacyjnej.

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji roślinnych aranżacji wnętrz.:

  • architektów i dekoratorów wnętrz, designerów
  • projektantów domów i mieszkań
  • projektantów obiektów użyteczności publicznej
  • developerów
  • zarządców budynków
Nawiązując współpracę z nami, Państwa wizje i projekty nabiorą fizycznego kształtu, dzięki naszej  kompleksowej terminowej realizacji.
Przy współpracy długofalowej oferujemy korzystny system premiowy.
 
Nieoczywistą formę współpracy oferujemy Zarządom firm i Działom HR
W dzisiejszych czasach wellbeing pracowników stanowi wyzwanie dla kadry zarządzającej zasobami ludzkimi.
 

Pracownicy są wymęczeni pandemią, a następujący po niej czas niepokoju nadwyręża odporność psychiczną wielu osób.
Obok narzędzi HR można wpierać dobre samopoczucie, kreatywność, koncentrację poprzez stworzenie sprzyjających warunków otoczenia.
Samo przebywanie w otoczeniu roślin uspokaja, daje ukojenie, redukuje stres a jednocześnie dotlenia powodując wzrost wydajności i efektywności a co za tym idzie pozytywnych emocji.

W ramach tej współpracy zapewniamy:

  • doradztwo i projekt na roślinną aranżację przestrzeni
  • warsztaty wykonywania obrazów z mchu jako element spotkań integracyjnych pracowników.

Dodajmy, że właściciele firmy Farma Tlenu z wykształcenia są psychologami z doświadczeniem trenerskim w zakresie Psychologii w pracy. To oni również tworzą oprawę dla warsztatów tworzenia obrazów z mchu.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z Działem Współpracy z Partnerami telefonicznie (+48 601 138 868) lub mailowo biuro@farmatlenu.pl