Kolekcja dla mieszkań

Linia żywych mebli roślinnych z przeznaczaniem dla mieszkań obejmuje: stoły, stoliki, panele aranżacyjne, zielnik oraz półkę. Żywe meble dla mieszkań są w pełni funkcjonalnymi rozwiązaniami, pozwalającymi na łączenie możliwości czerpania przyjemności z otaczania się zielonymi roślinami z praktycznym wymiarem korzystania z każdego z mebli. Biorąc pod uwagę fakt, że nawet w tym samym gatunku, nie ma dwóch takich samych roślin, gdyż każda roślina, podobnie jak każdy człowiek, posiada swoje indywidualne cechy fizyczne, należy stwierdzić, że każdy mebel z linii żywych mebli dedykowanych dla mieszkań będzie produktem indywidulanym i unikatowym.

Kolekcja dla biura

Linia żywych mebli roślinnych z przeznaczaniem dla biur, składa się z: przepierzeń/ścianek działowych, stołów konferencyjnych, biurek i paneli aranżacyjnych. Meble zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyły swoją bazę funkcjonalną z komponentem roślinnym, w sposób nie zmniejszający ich użyteczności. Produkty z tej linii pozwalają na obcowanie z naturą w przestrzeni biurowej, są produktami przyjaznymi dla środowiska naturalnego i pozwalającymi odbiorcy, który zdecyduje się na ich zakup na stworzenie atrakcyjnego wizualnie wnętrza. Oferta ta skierowana jest do firm, dla których wizerunek i postrzeganie zewnętrzne jest również ściśle skorelowane z warunkami pracy, jej ergonomią oraz planowaniem przestrzeni biurowej w taki sposób, aby jednocześnie zwiększyć wydajność pracowników i poprawić komfort ich pracy.

Kolekcja dla HoReCa

W skład linii żywych mebli roślinnych z przeznaczaniem dla hoteli (czy szerzej podmiotów z branży HoReCa) wchodzą: lada recepcyjna, stoliki, panele aranżacyjne, stoły przepierzenia/ścianki działowe. Produkty przeznaczone dla hoteli, pozwolą na stworzenie unikatowego wnętrza, umilającego czas spędzony w danym miejscu jego gościom. Zaletą żywych mebli roślinnych jest fakt, że będą one komponowały się bardzo dobrze, z różnymi miejscami o różnorodnym charakterze. Naturalne, ekologiczne meble z elementem roślinnym stanowiącym ich integralny element, ożywią wnętrze industrialne, wzmocnią dyskretną elegancję miejsca premium, wpiszą się w klimat lokali orientalnych.